11

دنیای امروز مبتنی بر فناوری است و ما در تمامی جنبه‌های روزانه زندگی با المان‌های دنیای دیجیتال در تعاملیم به گونه‌ای که برخی از آنها تبدیل به بخشی از فضای روزانه زندگی ما شده‌اند و بدون آنها نمی‌‌توانیم زندگی کنیم.

در این میان یکی از مهمترین شاخصه‌های این دنیای جدید، تعامل کاربران با ابزارهای آن است. این شاخصه، عنصر اصلی شکل گرفتن تجربه کاربری (User Experience) هست. اگرچه، تجربه کاربری در مفهوم ذاتی خود تنها وابسته به دنیای دیجیتال نبوده و گونه‌های دیگر آن را در حوزه‌های مختلف مانند طراحی خدمات و محصولات فیزیکی نیز شاهد هستیم.

در همین راستا و با هدف افزایش هم­افزایی بین طراحان تجربه کاربری کشور، کنفرانس UserX 2018 با محوریت طراحی برای جنبه‌های روزانه زندگی: اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و کاری، در روزهای ۲۶ و ۲۷ مهرماه توسط شرکت نوآفرینان با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از متخصصان طراحی تجربه کاربری (User Experience) و مدیران کسب و کارهای مبتنی بر وب کشور  در سالن همایش­های دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

وبسایت رویداد: userXevent.ir

photo_2018-11-04_18-19-35

در روز ابتدایی این کنفرانس چهار کارگاه آموزشی طراحی تجربه کاربری با تدریس پرهام باغستانی طراح تجربه کاربری تلوبیون، طراحی رابط کاربری با تدریس علی بابایی طراح تجربه کاربری رهنما، مدیریت محصول با تدریس محمدمهدی اعرابی مدیر محصول Aptedco نیویورک و کارگاه طراحی خدمات با تدریس صالح برادران امینی موسس آزانس طراحی دیگرگون در دانشگاه تربیت مدرس برگزار گردید.

 

22  33
77  44
 55  66
   

روز دوم کنفرانس، با حضور بیش از ۲۷۰ نفر از طراحان تجربه کاربری در سالن همایش جابرابن حیان دانشگاه تربیت مدرس برگزار گردید و جمعی از برترین­ متخصصان طراحی تجربه کاربری یافته­های جدید خود در زمینه ارتباط طراحی تجربه کاربری با حوزه­های جدیدی مانند هوش مصنوعی، تکنولوژی ترغیبی (persuasive technology)، اینترنت اشیا، طراحی محصول و خدمات، مدیریت محصول و  تجربه کاربری سازمانی را با سایر علاقه­مندان به اشتراک گذاشتند.

88

 

نظر خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود. بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

فرم پاک شودثبت